Anastasia & Lars

Daria pomagała nam w organizacji naszego wesela, które było niemałym wyzwaniem. Wesele było polsko-niemieckie z dużą liczbą gości zza granicy, a co więcej organizowane w utrudnionych warunkach związanych z pandemią koronawirusa.

Mimo, iż wesele było przekładane aż 3 razy, Daria uczciwie i z pełnym zaangażowaniem koordynowała prace nad weselem i zawsze mogliśmy liczyć na jej pomoc. Z uwagą wysłuchiwała naszych oczekiwań, pomagała w wyborze zespołu czy fotografa oraz ułożeniu całego programu naszego wesela. Dzięki niej wszystko odbyło się tak jak oczekiwaliśmy. Jestem przekonana, że nie poradziłabym sobie bez niej.

Dziękujemy !

Alicja & Dawid

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy podziękować Darii za profesjonalną obsługę naszej uroczystości ślubnej. Nasi goście byli pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu z jakim wesele zostało zorganizowane.

Chcielibyśmy podziękować Darii z całego serca za pomoc i wysiłek włożony w organizację naszego ślubu i wesela.

Dziękujemy również za godziny poświęcone na rozmowy oraz e-maile, w których to wszystko zostało bardzo dokładnie omówione i szczegółowo dopracowane, mimo to, że dzieliła nas ogromna odległość polsko-islandzka. Wszystko było w stylu rustykalnym tak jak sobie wymarzyliśmy.

Takk fyrir elskan min

Kinga & Adam

Daria to cudowna, ciepła osoba, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie i posłuży radą. Ma niesamowity zmysł artystyczny i niekończący się zapał. Dzięki niej o wiele rzeczy nie musieliśmy się martwić, a nasze wesele było naprawdę najwspanialszym dniem w życiu! Widać, że Przepis na Ślub to nie jest miejsce, w którym ktoś chce zarobić mnóstwo pieniędzy, ale to przede wszystkim prawdziwa pasja właścicielki.

Polecamy każdemu z całego serca, a Tobie Daria ogromnie dziękujemy za wszystkie spotkania, dziesiątki wymienionych wiadomości, Twoją uczciwość i dbałość o każdy szczegół, to że zawsze umiałaś nas uspokoić i podnieść na duchu, po prostu za Twoją nieocenioną pomoc.

Kinga & Artur

Co tu dużo mówić… dzięki Darii mogliśmy razem z mężem spokojnie cieszyć się Naszym Dniem, nie martwiąc się o nic. Daria jest wspaniałą osoba, która idealnie wpasowała się w nasze gusta. Doskonale zdawała sobie sprawę z naszych wyobrażeń związanych ze ślubem i weselem, dlatego wszystko dopracowała w najmniejszych szczegółach.

Była do naszej dyspozycji przez cały okres współpracy i z cierpliwością odpowiadała na nasze pytania. Ma głowę pełną świetnych pomysłów, z których nieraz skorzystaliśmy.

Szczerze polecamy i kolejny raz bardzo! bardzo! dziękujemy!!

Kasia & Piotr

Przepis na ślub oceniamy na 6+ i polecam w 100%! Pani Daria to mega profesjonalna osoba, która zawsze doradzi i pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości. Wystrój kościoła, bukiet ślubny i wszystkie kwiatowe dodatki były takie, jak sobie zażyczyłam i wymarzyłam.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Przepisu na ślub, a Pani Daria swoją pracą i zaangażowaniem przyczyniła się do tego, że Nasz Dzień był jeszcze piękniejszy.

Wraz z mężem serdecznie dziękujemy i POLECAMY!!!

Magda & Mieszko

Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu naszego wymarzonego i dość nietypowego wielkiego dnia. Dzięki Tobie nie zrezygnowaliśmy z naszych pomysłów już na początku. Twoje wsparcie przez cały okres przygotowań pozwoliło nam spokojnie i bezstresowo dotrwać do ślubu i uniknąć jakichkolwiek wpadek. Twoja opieka i pomoc w trakcie trwania obu imprez były bezcenne. Świadomość, że czuwasz nad wszystkim pozwoliła nam cieszyć się sobą. Organizacja i dekoracje przerosły nasze oczekiwania.

DZIĘKUJEMY!

Agata & Patryk

Na początku mój narzeczony nie był przekonany do korzystania z usług koordynatorki. Uważał, że jesteśmy w stanie wiele rzeczy zrobić sami i że to dodatkowe, niepotrzebne koszty. W związku z tym, że ten rok był tak skomplikowany i odeszło nam sporo czasu na przygotowania przez pandemie, udało mi się go namówić.

Dzisiaj oboje wiemy, że była to najlepsza decyzja, a praca Darii jest warta każdej złotówki. Będziemy ją na pewno polecać wszystkim znajomym, mam też nadzieję, że dzięki tej opinii kilku nieznajomych też się zdecyduje. Bo uwierzcie mi nowożeńcy, że naprawdę warto. Daria jest profesjonalistka, wszystko było idealnie, dokładnie jak chcieliśmy. Świetnie rozumie parę młodą i jej potrzeby.

Pomimo krótkiego czasu udało się zrealizować wszystko o czym marzyliśmy. Już nie wspomnę o wielu wskazówkach, które od niej dostaliśmy, czy o wsparciu, gdy czas się kurczył i zaczęłam być nerwowa. Para dostaje od Darii dokładny scenariusz, który bardzo dużo ułatwia. Jest tam wszystko, co para młoda musi wiedzieć, a także wiele rzeczy o których nawet byśmy sami nie pomyśleli, a teraz widzimy jak istotne były.

Nasze wesele było trudne, niektórzy nasi dostawcy zawalili. W dzień wesela zorientowałam się, że nie mamy kwiatów dla rodziców, a Daria stanęła na rzęsach i było wszystko, co zaplanowaliśmy. Daria jest zawsze dokładnie tam, gdzie jest potrzebna. Naprawdę uważamy, że bez niej nasze wesele nie byłoby tak udane. Dzięki jej pomocy ten dzień był idealny, a my nie musieliśmy się o nic martwić.

To wszystko sprawiło, że mogliśmy się skupić na tym co najważniejsze, żeby celebrować te chwile, a nie martwić się innymi rzeczami. Wszyscy goście również byli zachwyceni. Naprawdę brakuje mi słów żeby wyrazić nasze zadowolenie. Chcielibyśmy wszystkich bardzo zachęcić do współpracy z Daria. To naprawdę wyjątkowa osoba.

DZIĘKUJEMY!